Pomysły na prezent z okazji 30. rocznicy ślubu

30. rocznicę ślubu nazywa się zwyczajową perłową, osoby obchodzące okrągły jubileusz zazwyczaj cieszą się już dorosłymi dziećmi, czasami wnukami. Mając dużą rodzinę, często organizuje się z tej okazji przyjęcie w gronie najbliższych. Na tak doniosłą uroczystość każdy stara się wręczyć wyjątkowy upominek, który będzie dowodem na to, że główni bohaterowie przyjęcia są ważni dla obecnych gości.

Pomysły na prezent z okazji 30. rocznicy ślubu

Co wręczyć w ramach prezentu na 30. rocznicę ślubu?

Na stronie internetowej Picarta.pl znajduje się wiele inspiracji, które z pewnością ucieszą każdego, ponadto będą służyć przez długie lata. Warto postawić na coś oryginalnego, doskonałym przykładem na to jest Mapa Gwiazd, ale niezwykła i niepowtarzalna, gdyż ukazuje układ gwiazd z wybranego momentu. Może to być ślub, wesele, narodziny dzieci, wnuków, czy inne istotne wydarzenie, które wywołuje mnóstwo wzruszeń. Przy składaniu zamówienia wystarczy wskazać konkretną datę, godzinę i lokalizację, by zamówienie zostało zrealizowane i wręczone jako prezent na 30. rocznicę ślubu dla bliskich osób, na przykład rodziców. Do wyboru pozostają dwa rodzaje ram, obie są aluminiowe, a różnią się kolorem – występują w wariancie czarnym oraz białym. Ciekawym wariantem, zwłaszcza dla niezdecydowanych, jest zamówienie trzyczęściowej Mapy Gwiazd, która połączy w jednym upominku kilka najważniejszych życiowych wydarzeń. Spersonalizowany prezent na 30 rocznicę ślubu, który również spotka się z aprobatą jubilatów jest z pewnością rodzinne drzewo genealogiczne. Jest ono bardzo solidne, gdyż wydrukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym, dodatkowo na korkowym podkładzie, taki upominek składa się z trzech elementów. Pierwszym jest plansza, kolejnym 20 zdjęć w formacie 4,5 x 6,5 cm, ostatnim natomiast 100 pinezek w pięciu kolorach do oznaczania poszczególnych pokoleń. Należy oczywiście pamiętać, by zdjęcia były wysokiej jakości oraz zostały prawidłowo podpisane, by uniknąć pomyłki w zrealizowanym zamówieniu. Zostanie wówczas zaburzona estetyka prezentu, ponadto może to spowodować niezręczność przy wręczaniu.

Praktyczny prezent na 30. rocznicę ślubu

Spersonalizowane prezenty są jedyne w swoim rodzaju, podkreślają bowiem łączące relacje rodzinne, stanowią wyjątkowy upominek. Dla dalszej rodziny znacznie lepiej sprawdzą się bardziej praktyczne prezenty na 30. rocznicę ślubu, choćby w postaci karafki na whisky w zestawie z kieliszkami. Propozycje zawarte na stronie Picarta zdecydowanie wpiszą się w gust wszystkich, nawet osób bardzo wymagających. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości przezroczystego szkła, na którym można umieścić dowolny grawer. Jest to z pewnością bardzo gustowny i elegancki pomysł dla miłośników droższych trunków. Tak wykonany upominek można myć w zmywarce, bez obawy o uszkodzenie samego szkła lub naniesionych grawerów. Zwieńczeniem karafki wskazującym na jej wyjątkowość jest szklany korek wykonany z dbałością o każdy detal. Całość stanowi pamiątkę na wiele kolejnych wspólnych lat, może zdobić każde wnętrze i przywoływać na myśl same piękne wspomnienia.