Co nowego w modzie ślubnej?

ślub 2018

Jeśli ślub już blisko a ty nadal nie wiesz co takiego tego dnia będziesz zakładać to trzeba będzie zacząć działać i szukać odpowiednich propozycji, inspirujących stylizacji. Jeśli jednak wśród tych licznych propozycji nie widać nic naprawdę wyjątkowego to jest na to jedna najlepsza zawsze rada. Posłuchać trzeba serca, ufać własnej intuicji i nie ulegać wpływom innych. Ta sukienka, w której sama będziesz czuła się piękna będzie doskonała. Oczywiście przy tym warto się także interesować tym jak rynek wygląda, co ma nam do zaoferowania i jakie trendy sa najbardziej popularne. Jest wiele kobiet, które z wyborem sukienki nie mają większego problemu. Maja one jasną wizję tego jak chcą wyglądać i idą tym torem nawet niezależnie od tego czy akurat ten jeden proponowany model będzie danej osobie pasował pod kątem jej sylwetki.

Pojawiają się również takie kobiety, które traktują wybór sukienki jako projekt, który składa się z wielu etapów. Taka panna młoda nie wybierze sukni, jeśli wcześniej nie dokona dokładnej analizy ślubnych trendów, najmodniejszych fasonów. Musi także dopasować suknię do własnej sylwetki, sprawdzić jaka paleta kolorów najbardziej podkreślać będzie urodę.

Bez względu na to do której grupy kobieta się zalicza zanim rzuci się w wir poszukiwań tej najlepszej sukni powinna się wsłuchać w siebie i sama określić sobie co gra w jej duszy. Klasyczne piękno czy może coś nieco bardziej awangardowego, minimalizm czy artyzm. Formy wybujałe czy proste tkaniny? Możliwości jest naprawde bardzo wiele możecie dowiedzieć się jakie obecnie trendy na rynku królują.

Suknie ślubne z imponującą kokardą na plecach

Modne były w latach 80-tych i widać, że ponownie kokardy wracają do trendów. Nowoczesna panna młoda nie będzie mogła się bez tej kokardy obyć. Klasycznie pojawia się ona na plecach, pojawia się w formie sukni, która ma dopasowaną linię i przeskalowany detal właśnie w postaci takiej dużej kokardy. Można więc postawić na minimalistyczną suknię, która ma gładki gorset, rozszerza się ku dołowi ze spódnicą, mięsisty atłas albo żakard i do tego właśnie pięknie upięta, wyjątkowa kokarda.

Suknie z czarnymi detalami

Biel już nie jest jednym kolorem sukni. Pojawiają się ecri, pastele, szarości a niekiedy także czerwień. W tym roku właśnie sięga się po ten kolor, który może będzie zaskakiwał, ale ma jedną wielką zaletę, a mianowicie doskonale łączy się z bielą i tworzy świetny duet. Chodzi oczywiście o czerń. Jeśli kobieta stawia na wyjątkowy szyk i elegancję to takie połączenie może przypaść jej do gustu.

Suknia ślubna z frędzlami lub piórami

A może tak sięgnąć do lat 20-tych? Jeśli tak to w takiej sytuacji wyborem może być suknia, która ma zdobienia wykonywane z lśniących frendzelków albo piór, które delikatnie będą falowac przy każdym kolejnym ruchu. Projektanci oszaleli na ich punkcie, znajdują się one u wielu z nich. Można je znaleźć zarówno w sukniach minimalistycznych jak i takich, które sa mocno zdobione. Na pewno będzie to świetny efekt, który uda się bardzo dobrze zaprezentować w trakcie pierwsze weselnego tańca.

Co nowego w modzie ślubnej?

Spodnie i kombinezony na ślubnym kobiercu

To już takie wyjątkowe zaskoczenie, jednak rzeczywiście ma miejsce. Jeśli ktoś chce odejść od tradycji to może postawić na spodnie albo też na specjalne kombinezony ślubne. Taka forma również obecnie się pojawia i niektóre mody wprowadzają rozwiązania w postaci białych cygaretek połączonych z koronkowym topem i do tego również szeroka szarfa w talii.

Jeśli chodzi o kombinezony przygotowywane są z koronki albo z gipiury i otrzymują tiulowy tren, który dowiązany jest w talii i miękko opada na ziemię. Taki efektowny zestaw będzie prezentował się obecnie świetnie i domy mody również to zauważają wprowadzając estetykę tego typu także do swojej ofercie.

Należy sobie powiedzieć, że w ślubnej modzie dzieje się naprawdę bardzo wiele, co nie zawsze będzie ułatwiać wybór. Dlatego trzeba pomyśleć sobie w czym będzie wygodnie ten dzień spędzić i jakie ubranie będzie najbardziej odpowiadać stylowi kobiety, która będzie miała z niego skorzystać.