Najnowsze trendy ślubne dla mężczyzny

moda ślubna 2018

Ślub w życiu każdego człowieka jest jednym z ważniejszych momentów. To na pewno taka chwila w której zaczyna się inny etap zycia dorosłego. Podniosłość tej chwili jest bardzo ważna i warto ją podkreślać przez elegancką stylizację, która będzie wpisywać się w okoliczności i dopełni kreację jaką będzie miała panna młoda. Pan młody powinien wiedzieć w czym chce się zaprezentować na ślubnym kobiercu i wybierać swój strój świadomie. Jeśli ślub jest już blisko to na pewno warto będzie pomyśleć o tym jak się do tego przygotować jeśli chodzi o strój. Wybór garnituru nie będzie oczywiście projektem wieloetapowym, ale nie można również oddać tego właśnie zadania własnemu biegowi.

Na ten dzień na pewno warto będzie się dobrze przygotować. Można dowiedzieć się co jest modne i zapytać przyszłej żony o to jaki charakter będzie miała suknia. Istotne będzie to jaki wystrój ma być na Sali, dopasować stroj do własnej sylwetki. Wtedy, gdy ma się pewne przemyślenia będzie już można szukać stroju, który będzie na miarę tego istotnego w życia. Zawsze warto pamiętać, by spośród tych różnych propozycji zawsze wybierać taką, na która również po latach będzie można spojrzeć bez wstydu.

Garnitury w kolorze niebieskim

Jeśli ktoś chce odejść nieco od tradycji i ma również pewną dozę odwagi można się zdecydować na odejście od trendów na rzecz garnituru w kolorze niebieskim. Granat na ślubnym kobiercu jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań, ale w bieżącym sezonie lepiej sprawdza się jaśniejszy i bardziej wyrazisty kolor niebieski. Nieco mniej oficjalny i pogodniejszy. To na pewno idealne rozwiązanie dla młodego i wiekiem i duchem pana młodego.

Francja elegancja, czyli pan młody w czerni

Stylowe ubrania w głębokiej czerni również w bieżącym sezonie sa w modzie. Nie jest to jednak wybór powszechny, ponieważ po czarny garnitur najczęściej panowie sięgają na dostojne gale. W tym sezonie jednak czerń ma swój czas na ślubach i na pewno jeśli chce się, by ślub miał wytworny charakter to ten kolor będzie interesująca propozycją.

Ślubny color blocking

Jeśli dress code ślubny będzie nie do zaakceptowania będzie można myśleć o większej ilości swobody. Doskonale będzie w takiej sytuacji wybrać garnitur dwukolorowy. Taka propozycja przypadnie do gustu panom, który nie obawiają się łamać zasad. Jeśli ślub będzie nieformalny, będzie miał nieco bardziej swobodny charakter to właśnie taka opcja będzie świetna. Skusić można się na jaśniejsza marynarkę i do tego ciemne spodnie. Taki zestaw na pewno będzie robił wrażenie, a mężczyzna bez wstydu się w nim zaprezentuje.

 Najnowsze trendy ślubne dla mężczyzny

Na ślub w kraciastym garniturze

Nowością w trendach na bieżący rok są garnitury w kratę. W końcu nie jest tak, że będzie trzeba stawać na ślubnym kobiercu w jednolitym i gładkim ubraniu. Można więc skusić się na kratę i ona również będzie dobrze się prezentować. Zarówno nieco taka nieco bardziej rozwinięta krata jak i taka wykonana z cienkich, delikatnych linii będzie wyglądać świetnie. Karta ze swojej natury jest elegancka, ale ma w sobie także nieco modowej nonszalancji, w takim stroju można pokazać, że jest się na bieżąco z panującymi trendami modowymi.

Krawat z charakterem i ozdoba w butonierce

Czym będzie się wyróżnial pan młody w tym roku? Jeśli garnitur, który będzie miał odważny kolor albo kratę to dla mężczyzny zbyt dużo to będzie można wybrać klasyczny grafit czy granat i dopasować do tego odpowiednie dodatki, które będą oddawać osobowość albo pokażą, że wiesz co w modowej trawie piszczy. Najmodniejszy obecnie krawat dla pana młodego będzie w pastelowym kolorze i na pewno warto go wybrać szczególnie w okresie letnim. Inna opcja to bardziej wyraziste kwiatowe wzory. Nie trzeba bać się ani kolorów, ani rozmiaru wzoru, powinno się na tym krawacie naprawdę dużo dziać. Bardzo często dopełnieniem będzie również odpowiednia ozdoba w butonierce i na nią także warto zwrócić uwagę. Można postawić na kwiat o nieco bardziej wyrazistym kolorze i wtedy stylizacja zostanie skutecznie wyróżniona i wpisze się w nowoczesne trendy.