Ciekawe pomysły na zapakowanie pieniędzy na prezent.

Do najpopularniejszych prezentów ślubnych należą pieniądze. Tradycyjne daje się je w białej kopercie. Ale warto wiedzieć, że istnieją również bardziej oryginalne i ciekawe pomysły wręczania tego typu podarunku. Jak zatem zapakować pieniądze w stylowy sposób, tak aby jednocześnie pozytywnie zaskoczyć nowożeńców?

W jaki sposób możemy zapakować pieniądze na prezent ślubny?

Jeżeli chcielibyśmy zrobić młodej parze miłą niespodziankę warto rozważyć zapakowanie pieniędzy w sposób inny niż klasyczny. Możemy np. zdecydować się na umieszczenie pieniędzy na tablicy ze sznurkami i klamrami. Na takiej tablicy oprócz pieniędzy warto wówczas przypiąć zdjęcia, na których jesteśmy my i osoby, którym wręczamy taki podarunek. Prezent będzie prezentował się jeszcze bardziej efektownie, jeżeli banknoty przed przypięciem poskładamy w kształt serc. Inną ciekawą metodą na zapakowanie pieniędzy na prezent ślubny może być zwinięcie ich w rulonik i umieszczenie na sznurku (każdy pieniążek na osobnym sznurku). Tak przygotowane sznureczki z banknotami należy przywiązać do niewielkiej zabawki w kształcie auta, które wcześniej warto udekorować kokardkami na wzór pojazdu pary młodej. Na tyle pojazdu można również przypiąć kokardę z napisem pasującym do danej okazji np. „Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia”.

Ciekawe pomysły na zapakowanie pieniędzy na prezent.

Z jakich jeszcze sposobów warto skorzystać pakując pieniądze na prezent ślubny?

Innym sposobem na zapakowanie pieniędzy na prezent ślubny może być umieszczenie ich w dekoracyjnym szklanym pojemniku, który uprzednio wypełnimy suszonymi płatkami kwiatów. Pieniądze można włożyć również do przezroczystych balonów z motywem ślubnym, następnie nadmuchać balony i końce ich związać ozdobną wstążką. Taki balonowy bukiet z pewnością wywoła uśmiech na twarzy nowożeńców. Jak więc widać istnieje wiele ciekawych propozycji na oryginalne podarowanie pieniędzy w prezencie. W tej kwestii warto być kreatywnym, dzięki temu będziemy mogli ofiarować młodej parze pieniądze, które będą zapakowane w gustowny, a przy tym nietypowy sposób.